VELETRHY VYBAVENÍ PRO LABORATORNÍ A PROCESNÍ ANALÝZY
5.–6. ČERVEN 2024 • PVA EXPO PRAHA – LETŇANY

MENU

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE

LABOREXPO společně s veletrhem PROCESEXPO jsou nejvýznamnější události pro oblast laboratorní a procesní analytické techniky v České republice pořádané pouze jednou za dva roky. Jsou ideálním místem k prezentaci široké škály produktů a služeb, posílení vazeb s klienty a oslovení nových zákazníků. Veletrhy naplno využívají potenciál osobních setkání, možností firemní propagace a marketingu a zároveň zvyšují prestiž a upevňují postavení vašich firem na trhu.

Nomenklatura veletrhu pokrývá všechny oblasti laboratorních a procesních analýz v chemii, petrochemii, farmacii, biochemii, molekulární biologii a dalších oborech.

Veletrh LABOREXPO vnímáme jako nejdůležitější akci svého druhu a z vlastní zkušenosti už víme, že pokaždé, když se ho zúčastníme, tak se nám vše bohatě vrátí v podobě širokého spektra nových zákazníků z různých oborů a jejich podnětů na mnohdy i nečekané a velmi zajímavé aplikace našich přístrojů.“ David Matoušek, Optik Instruments s.r.o. (Bruker).

Potřebujete se o účasti na veletrhu dozvědět více informací? Stáhněte si Pozvánku pro vystavovatele. Najdete zde vše potřebné vč. cen pronájmu veletržní plochy.

Rozhodujte se až nyní nebo chcete jen účast na veletrhu na poprvé vyzkoušet? Máme pro vás LAST MINUTE nabídku na poslední volná místa za 19.990 Kč - pro detaily nás neváhejte kontaktovat.

Profil návštěvníků

Kvalitní struktura návštěvníků veletrhu (podle r. 2022) se skládá především z vedoucích nebo majitelů laboratoří, laborantů a vědců. Jedná se o pracovníky z průmyslu (32 %),  vědy a výzkumu z řady výzkumných institucí a univerzit (23 %),  zdravotnictví (10 %),  učitele a studenty (10 %), majitele nebo zaměstnance soukromých laboratoří (6 %),  obchodní zástupce (6 %),  zaměstnance státních kontrolních a dozorových orgánů kontroly ž.p. (6 %), oddělení QC (4 %) a dalších.

V roce 2022 navštívilo veletrh okolo 1 500 návštěvníků převážně z ČR a okolních zemí z celkového počtu více než 2000 celkem zaregistrovaných osob.

Výstavba expozic

Vystavovatelé mají možnost zajistit realizaci své expozice prostřednictvím vlastního dodavatele nebo si ji nechta zprostředkovat jako službu od organizátora veletrhu. Zařizujeme výstavbu expozic „na klíč“ včetně návrhu, kalkulace, montáže, vybavení a grafických prací. Ve spolupráci s renomovaným dodavatelem K2studio s.r.o. zajišťujeme jak systémové, tak i atypické expozice, pronájem nábytku, vybavení i AV techniky, výrobu grafiky nebo přenossných prezentačních systémů na míru.

Organizátor veletrhu

Pořadatelem veletrhů je redakce odborného dvouměsíčníku CHEMAGAZÍN ve spolupráci se zástupci profesních organizací, vědeckých institucí a vyšších i středních chemických škol.

CHEMAGAZÍN je zároveň hlavním mediálním partnerem veletrhů.

Vyberte si místo pro váš stánek na veletrzích LABOREXPO a/nebo PROCESEXPO. Volná plocha je ještě k dispozici! Pro registraci vystavovatele, postupujte níže. Těšíme se na spolupráci.