Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

partneRSKÉ UDÁLOSTI

IX. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

REGISTRACE VYSTAVOVATELE

Na veletrh LABOREXPO se možné lze zaregistrovat prostřednictvím formuláře, který bude k dispozici na těchto stránkách v nejbližších dnech.

Postup registrace

Registrace vystavovatele je rozdělena na dvě etapy. I. etapa registrací bude ukončena ke dni 28.2.2017. V tento den končí lhůta, do které mohou vystavovatelé z předchozího ročníku veletrhu zažádat o potvrzení  umístění své expozice na stejném místě jako v roce 2015, která jim je do té doby automaticky rezervována.

Veletržní prostory přízemí Kongresového centra Praha (KCP) jsou bohužel prostorově omezené, a vzhledem k tomu je veletržní plocha přidělována přednostně vystavovatelům předchozího ročníku. Po ukončení první etapy registrace je uvolněná plocha rozdělována nově přihlášeným vystavovatelům nebo stávajícím, kteří mají požadavky na změnu plochy.

Přidělování plochy se řídí datem přihlášky vystavovatele a velikostí požadované resp. volné plochy. Všem zájemcům o účast na veletrhu doporučujeme zaslat svou registraci co nejdříve, nehledě na momentální možnosti volné plochy.

Úhrada registračního poplatku je vyžadována až po přidělení výstavní plochy.

Vzhledem k tomu, že nelze ve všech případech předchozí umístění zajistit, vyhrazuje si organizátor právo na změny, které však budou s konkrétním vystavovatelem vždy předem konzultovány. Stejně tak bude rezervace veletržní plochy předem konzultována s každým nově zaregistrovaným vystavovatelem nebo zájemcem o účast na veletrhu.

Uzávěrka

Uzávěrka registrací vystavovatelů je stanovena na 31.7.2017. Po tomto datu budou k účasti přijati pouze vystavovatelé, pro které bude možné zajistit odpovídající veletržní plochu a potřebné služby v dostatečném předstihu před začátkem konání akce.

Další informace a požadavky

O dalších podrobnostech a podmínkách účasti na veletrhu Vás budeme rádi osobně informovat. V případě zájmu o účast na veletrhu LABOREXPO 2015 nás neváhejte kontaktovat.

© 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku