Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

partneRSKÉ UDÁLOSTI

IX. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

základní informace PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Veletrh LABOREXPO je určený všem pracovníkům laboratoří i ostatním zájemcům o produkty přístroje, techniku a laboratorní vybavení pro analýzách a měření ve vědě, výzkumu, průmyslu, zdravotnictví, službách a státní sféře.

Je zaměřený na základní a aplikovaný výzkum, průmyslový vývoj, výrobu a procesní kontrolu, environmentální analýzy, mikrobiologické a biochemické laboratoře ve zdravotnictví a mnohá další odvětví a obory.

Otevírací doba a místo konání

Termín konání: Středa 25. a čtvrtek 26. září 2019

Otevírací doba: 8:30 až 16:00 hodin

Místo konání: Kongresové centrum Praha - veletržní plocha se nachází v přízemí budovy. Jedná se o nejbližší vchod do budovy směrem od stanice metra Vyšehrad (linka metra C).

Proč veletrh navštívit?

Návštěvník veletrhu najde na jednom místě kompletní informace o nabídce výrobců a dodavatelů laboratorního vybavení, který se koná pouze jednou za dva roky.

Řada vystavovatelů zde prezentuje nejnovější produkty právě uváděné na trh.

S výrobky se lze osobně seznámit, oslovit přitom jejich prodejce a získat tak všechny potřebné informace o různých výrobcích v jednu chvíli na jednom místě a mít tak okamžitou představu o konkurenčních nabídkách nebo možných slevách a zvýhodněních.

Je zároveň možné navštívit Doprovodný program veletrhu - semináře a workshopy vystavovatelů, kteří zde prezentují nové přístroje a zařízení laboratoří. Zajímavé a zároveň i zábavné budou krátké prezentace laboratorního vybavení na veletržní ploše v tzv. Živé laboratoři.

Každý návštěvník má možnost zúčastnit se slosování vstupenek o hodnotné ceny.

V neposlední řadě je to navíc ideální příležitost k osobnímu setkání a navázání nových obchodních vztahů ve velmi přátelské atmosféře.

Volný vstup na veletrh a další výhody

Návštěva veletrhu i účast na jeho doprovodném programu je bezplatná. Doporučujeme však vyplnit a odevzdat volnou vstupenku, díky které lze obdržíte zdarma veletržní katalog, voucher na občerstvení a zúčastníte se slosování o ceny, nebo se předem zaregistrovat a získat další výhody navíc.

Volnou vstupenku lze získat:

  • stažením z těchto web stránek
  • jako vloženou přílohu ve vybraných odborných časopisech - např. CHEMAGAZÍN
  • od vystavovatelů
  • na různých konferencích a seminářích
  • přímo při vstupu na veletrh na info stáncích

Veletržní katalog

Každý návštěvník veletrhu, který odevzdá na Info stánku organizátora vyplněnou volnou vstupenku, obdrží jeden výtisk Veletržního katalogu, který bude obsahuovat veškeré informace o veletrhu, časový harmonogram doprovodného programu a kompletní seznam vystavovatelů s jejich firemními profily.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

© 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku