Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

SPONZOŘI LABOREXPO KONFERENCE

partneRSKÉ UDÁLOSTI

VIII. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

základní informace PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Veletrh LABOREXPO je určený všem pracovníkům laboratoří i ostatním zájemcům o produkty přístroje, techniku a laboratorní vybavení pro analýzách a měření ve vědě, výzkumu, průmyslu, zdravotnictví, službách a státní sféře.

Je zaměřený na základní a aplikovaný výzkum, průmyslový vývoj, výrobu a procesní kontrolu, environmentální analýzy, mikrobiologické a biochemické laboratoře ve zdravotnictví a mnohá další odvětví a obory.

Otevírací doba a místo konání

Termín konání: Středa 20. a čtvrtek 21. září 2017

Otevírací doba: 8:30 až 16:00 hodin

Místo konání: Kongresové centrum Praha - veletržní plocha se nachází v přízemí budovy. Jedná se o nejbližší vchod do budovy směrem od stanice metra Vyšehrad (linka metra C).

Proč veletrh navštívit?

Návštěvník veletrhu najde na jednom místě kompletní informace o nabídce výrobců a dodavatelů laboratorního vybavení, který se koná pouze jednou za dva roky.

Řada vystavovatelů zde prezentuje nejnovější produkty právě uváděné na trh.

S výrobky se lze osobně seznámit, oslovit přitom jejich prodejce a získat tak všechny potřebné informace o různých výrobcích v jednu chvíli na jednom místě a mít tak okamžitou představu o konkurenčních nabídkách nebo možných slevách a zvýhodněních.

Je zároveň možné navštívit Doprovodný program veletrhu. Především dvoudenní LABOREXPO KONFERENCE, na jejíž přípravě se podílejí přední odborníci na laboratorní analýzy a moderní analytické postupy. Další částí programu jsou semináře a workshopy vystavovatelů, kteří zde prezentují nové přístroje a zařízení laboratoří.

Zajímavé a zároveň i zábavné budou krátké prezentace laboratorního vybavení na veletržní ploše v tzv. Živé laboratoři.

Každý návštěvník má možnost zúčastnit se slosování vstupenek o hodnotné ceny.

V neposlední řadě je to navíc ideální příležitost k osobnímu setkání a navázání nových obchodních vztahů ve velmi přátelské atmosféře.

Volný vstup na veletrh a další výhody

Návštěva veletrhu i účast na jeho doprovodném programu je bezplatná. Doporučujeme však vyplnit a odevzdat volnou vstupenku, díky které lze obdržíte zdarma veletržní katalog, voucher na občerstvení a zúčastníte se slosování o ceny, nebo se předem zaregistrovat a získat další výhody navíc.

Volnou vstupenku lze získat:

Veletržní katalog

Každý návštěvník veletrhu, který odevzdá na Info stánku organizátora vyplněnou volnou vstupenku, obdrží jeden výtisk Veletržního katalogu. Ten si lze stáhnout již nyní ve formátu PDF - obsahuje veškeré informace o veletrhu, časový harmonogram doprovodného programu, abstrakty přednášek LABOREXPO KONFERENCE a kompletní seznam vystavovatelů s jejich firemními profily.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

© 2017 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku