Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

partneRSKÉ UDÁLOSTI

IX. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

ReKLAMNÍ SLUŽBY PRO VYSTAVOVATELE

Reklamní bannery na web stránkách

Nabídka umístění reklamních bannerů na těchto stránkách. Průměrná návštěvnost stránek se s přibližujícím časem zahájení veletrhu zvyšuje od stovek až na tisíce návštěvníků měsíčně cca měsíc před zahájením veletrhu. Aktuální data o návštěvnosti stránek zasíláme na vyžádání.

Umístění:

  • Sloupec vlevo/vpravo viditelný na všech stránkách - rozměr 150 x 120 pix.
    do 31.7.2017 ... 250,- Kč / týden
    od 1.8.2017 ... 390,- Kč /  týden

AKCE 4+1 = 4 týdny + 1 týden zdarma uveřejnění banneru do 31.7.2017.

  • Úvodní strana uprostřed nad rubrikou Novinky - rozměr 565 x 60 pix.
    do 31.7.2017 ... 250,- Kč / týden
    od 1.8.2017 ... 390,- Kč /  týden

AKCE 4+1 = 4 týdny + 1 týden zdarma uveřejnění banneru do 31.7.2017.

Inzerce v Katalogu

Uveřejnění celostránkového inzerátu v oficiálním vydání Katalogu veletrhu, který vychází v nákladu 1500 ks. Katalog obdrží zdarma všichni příchozí návštěvníci veletrhu. Formát katalogu je 100 x 210 mm (DL).

Cena 3.500 Kč / 1 strana plnobarevně

AKCE při současném uveřejnění inzerce v CHEMAGAZÍNu (v ročníku 2017) sleva 30 %!

Přihláška exponátu do Soutěže

Jednou z významných konkurenčních výhod výstav a veletrhů je možnost představit a uvést na trh nové produkty nebo služby a získat od zákazníků jejich první dojmy o tomto nově nabízeném zboží. Veletrh LABOREXPO proto organizuje Soutěž o nejlepší exponát. Hodnotitelská komise, složená z předních odborníků z řad odborných společností a zástupce organizátora veletrhu, posuzuje inovační charakter produktů, kvalitu provedení a přednosti výrobků ve srovnání s ostatními produkty na trhu. Vystavovatelům poskytuje účast v soutěži výjimečnou možnost jak posílit a zvýraznit daný produkt. Získané ocenění lze navíc využití v následném marketingu a public relation. Pro přihlášení exponátu nebo bližší informace nás kontaktujte.

Dárky do slosování pro návštěvníky

V rámci veletrhu lze prezentovat vystavovatele formou jeho zapojení do soutěže pro návštěvníky - Slosování vstupenek o ceny. Ze všech odevzdaných vstupenek bude vylosován určitý počet vstupenek odpovídající počtu darů. Výherci pak obdrží výhry přímo od vystavovatelů, kteří se do této promotion akce zapojí. Výhrou mohou být slevy na výrobky, reklamní předměty, dárkové poukázky apod. Pro přihlášení darů do slosování nebo bližší informace nás kontaktujte.

Inzerce v časopisu CHEMAGAZÍN

Časopis CHEMAGAZÍN je hlavní mediální partner veletrhu a jeho organizátor. Na veškerou inzerci v 2017 bude všem vystavovatelům poskytnuta sleva ve výši 10 % po započtení ostatních slev (např. za opakovanou inzerci).

Ve veletržní příloze zářijového vydání časopisu (5/2017), které vyjde těsně před zahájením veletrhu, budou zveřejněny informacemi o veletrhu, novinky vystavovatelů a různé další informace, vč. inzercí vystavovatelů s logem veletrhu. Media kit časopisu a ceník inzerce najdete zde.

Sponzoring LABOREXPO KONFERENCE

Odborný program navštíví jedna třetina návštěvníků veletrhu. Organizátor nabízí vystavovatelům možnost sponzorství. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Workshopy a prezentace

Vystavovatelé mohou využít účasti na veletrhu k uspořádání vlastních firemních prezentací, seminářů nebo jiných promo akcí. V Kongresovém centru Praha lze pro tyto účely zajistit pronájem vhodných salónků nebo volné veletržní plochy u vchodu před budovou KCP. Organizátor veletrhu se podílí na propagaci těchto akcí bez jakýchkoli dalších poplatků (web stránky, e-mail newsletter, Katalog, CHEMAGAZÍN, inzerce v médiích, atd.). Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Novinky vystavovatelů

V rámci registrace na veletrh lze uveřejňovat na web stránkách zdarma své novinky nebo upoutávky na cenové akce. Přidávat lze tiskové zprávy, info o nových produktech a další informace, např. o aktuálních cenových akcích a zvýhodněních apod. Vybrané příspěvky mohou být současně přetištěny v časopisu CHEMAGAZÍN nebo na jeho web stránkách. Pro zaslání své novinky nás kontaktujte.

Ostatní služby

Lze zajistit reklamní poutače, postery v poster sekci, rozdávání reklamních letáků prostřednictvím hostesek apod. O těchto a jiných možnostech a podmínkách prezentace v rámci veletrhu se informujte u organizátora.

Další informace a požadavky

O dalších podrobnostech a podmínkách účasti na veletrhu Vás budeme rádi osobně informovat. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

© 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku