Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

partneRSKÉ UDÁLOSTI

IX. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

KONFERENCE Moderní technologie pro potravinářský / farmaceutický průmysl

Paralelní konference pořádaná společností Trade Media International s.r.o. určená především  zástupcům výrobních úseků – technology, výrobní a technické ředitele a firemní management. V předsálí bude probíhat výstava dodavatelů strojů, zařízení a technologií. Vstup po předchozí registraci volný - viz kontakt níže.

Program

20.9.2017 - Moderní technologie pro potravinářský průmysl

Čtvrtý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

Tradičně vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci potravinářských podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Akce je určená: zástupcům výrobních podniků ve všech oblastech potravinářské výroby, výroby nápojů, pekařské produkce, výroby výživ, či krmiv apod.

Více informací najdete zde.

21.9.2017 - Moderní technologie pro farmaceutický průmysl

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé koná v Praze. Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů s důrazem na kvalitu výroby a čistotu a hygienu výrobních prostor.

Akce bude tradičně zaměřená na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní firmy z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy, vakcín apod. Zveme zejména zástupce z výrobních provozů - výrobní, technické ředitele, technology, ředitelé jakosti, TOP management, jednatele.

Více informací najdete zde.

Místo konání

Konference budou probíhat v přednáškové místnosti Salónek H, 1. patro Kongresového centra Praha, vstup eskalátory z veletržního Sektoru B.

Kontakt na pořadatele

Trade Media International s.r.o. – vydavatel odborných časopisů pro průmyslový trh zejména pro oblast automatizace a údržby, organizátor odborných akcí pro pracovníky z oblasti výroby.

Tereza Chwastková, T: 773 277 506, Tereza.Chwastkova@trademedia.cz

http://www.konference-tmi.cz/

© 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku