Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

SPONZOŘI LABOREXPO KONFERENCE

partneRSKÉ UDÁLOSTI

VIII. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

KONFERENCE Moderní technologie pro potravinářský / farmaceutický průmysl

Paralelní konference pořádaná společností Trade Media International s.r.o. určená především  zástupcům výrobních úseků – technology, výrobní a technické ředitele a firemní management. V předsálí bude probíhat výstava dodavatelů strojů, zařízení a technologií. Vstup po předchozí registraci volný - viz kontakt níže.

Program

20.9.2017 - Moderní technologie pro potravinářský průmysl

Cílem je nastínit nejmodernější technologie v oboru průmyslového zpracování potravin. Program se zaměří zejména na oblast výroby, skladování a značení. Na konferenci vystoupí zástupci dodavatelských společností. Představeny budou nejmodernější technologie a postupy, možnosti a podpora údržby již instalovaných technologií a další podpůrné aplikace a zařízení pro efektivní výrobu v oblasti potravinářské produkce. Program doplní zástupci akademické sféry, či představitelé výrobních podniků, kteří vystoupí s případovou studií, zařazeny budou odborné přednášky. Akce je určená zástupcům výrobních podniků v oblasti řízení výroby, logistiky, investic a jakosti produkce.

Seznam přednášek bude doplněn.

21.9.2017 - Moderní technologie pro farmaceutický průmysl

Cílem je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, léčivých látek, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů. Dále budou představeny možnosti podpory a údržby již instalovaných technologií, či dalších podpůrných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu. Na konferenci tradičně vystoupí zástupci dodavatelských firem s nabídkou a představením technologií a možnostmi implementace do výroby. K dispozici budou také ukázky řešení a výstavky dodavatelů. Zazní také odborné přednášky představitelů vzdělávacích institucí a případové studie řečníků z výrobních provozů. Akce je určená zástupcům výrobních firem z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy apod. - výrobní, techničtí ředitelé, technologové, ředitelé jakosti, TOP management, jednatelé.

Seznam přednášek bude doplněn.

Místo konání

Konference budou probíhat v přednáškové místnosti Salónek H, 1. patro Kongresového centra Praha, vstup eskalátory z veletržního Sektoru B.

Kontakt na pořadatele

Trade Media International s.r.o., Tereza Chwastková, T: 773 277 506, Tereza.Chwastkova@trademedia.cz

http://www.konference-tmi.cz/

© 2017 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku